CZ

YuPOD JAKO INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Nechte YuPOD vydělávat!

Hledáte možnost, jak si pořídit víkendovou nebo rekreační chatu, kterou budete moci umístit do divoké přírody nebo na okraj rybníka, abyste si mohli odpočinout od každodenního pracovního vypětí a stresu. Zároveň mít možnost pronájmu, pro případ nepřítomnosti, a tak mít možnost jednoduše vydělávat.

YuPOD poskytuje ideální možnost, jak pravidelně vydělávat finanční prostředky bez starosti.

Díky modulární a univerzální koncepci lze YuPOD vnímat nejen jako běžný zahradní domek, ale i jako moderní a atraktívní nemovitosti k rekreaci nebo podnikání.

​​Většina rekreačních objektů je svými majiteli využívána nárazově a nepravidelně. Zbývající volný čas objektu je tedy nevyužitý. Proč teda nenabídnout YuPOD k pronájmu, zejména nachází-li se váš pozemek v atraktivní lokalitě. Užívejte výhody YuPODU a zbylý čas ho nechte vydělávat.

Využití YuPODU

YuPOD Life

Spojte s přírodou, ponořte se do krásy ticha, načerpejte energii, odpočívejte. YuPOD vám poskytne jednoduché a praktické řešení k odpočinku, práci, zábavě a soukromí. Třeba v podobě chaty či zahradního domku.

YuPOD Business

Ideální řešení pro kavárny, bary, cukrárny, obchůdky nebo třeba Barbershop, to vše přináší model YuPOD Business. Přivítejte své zákazníky v ojedinělém prostředí, do kterého se budou rádi vracet.

YuPOD Office

Pracujte v moderním a přírodním prostředí, kde se budete cítit příjemné. Zařiďte si vlastní, reprezentativní kancelářské prostory.

Příklad kalkulace výnosnosti YuPODU

Výnosnost je podle ceny za noc, která se pohybuje od 1 500 Kč – 5 000 Kč. Záleží na atraktivitě umístění YuPODU.

Cena za ubytování 2 500 Kč/noc

Líbí se vám YuPOD?

Kontaktujte nás – ať už pro více informací, nezávaznou poptávku ceny koupě, anebo pro možnosti pronájmu a investice. Napište nám na info@tinyelements.eu